- You cannot add "Armrest Armster SKODA OCTAVIA II Cloth" to the cart because the product is out of stock.
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Car Air Freshener California Scents JB15276 Cake and don’t miss out on anything!
- Fragrance:
- Cake
- Vanilla
| Weight | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand | California Scents |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |



















There are no reviews yet.