Always on the lookout for the best toiletries for your kids? The 100% original Child’s Perfume Set F.C. Barcelona EDT 2 Pieces is an exclusive kids’ perfume that’s ideal for your children. Discover the best 100% original F.C. Barcelona products!
- Includes:
- Toilet Bag
- Children’s Perfume 100 ml
- Capacity: 100 ml
- Fragrance Name: F. C. Barcelona
- Type of fragrance: EDT
- Type: EDT (Eau de Toilette)
- Number of pieces: 2 Pieces
| Weight | 0.292 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.76 × 8.2 × 15.39 cm |
| Brand | F.C. Barcelona |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |













There are no reviews yet.