- You cannot add "Armrest Armster FIAT 500L 2018- FACELIFT Cloth" to the cart because the product is out of stock.
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Diesel Injector Cleaner Goodyear GODA0004 300 ml Diesel and don’t miss out on anything!
- Type:
- Cleaner
- Diesel Injector Cleaner
- Characteristics:
- Noise reduction
- Anti-wear
- Recommended use: Diesel
- Capacity: 300 ml
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 10 × 20 cm |
| Brand | Goodyear |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |



















There are no reviews yet.