- You cannot add "Armrest Armster SKODA OCTAVIA II Cloth" to the cart because the product is out of stock.
Eye Pencil Kajal InkArtist Shiseido 0730852147270 is what you need to maximise your appeal! Try the quality of 100% original Shiseido products and let the best professionals enhance your beauty.
- Ingredients:
- Tocopherol
- Trimethylsiloxysilicate
- Boron nitride
- Caprylyl methicone
- Citric acid
- Dimethicone
- Disteardimonium hectorite
- Mica
- Octyldodecanol
- Ascorbyl palmitate
- Lecithin
- Titanium dioxide
- Synthetic wax
- Polyethylene
- Polyhydroxystearic acid
- Polymethylsilsesquioxane
- Propylene carbonate
- Stearoxymethicone/dimethicone copolymer
- Synthetic fluorphlogopite
- Dicalcium Phosphate
- Characteristics: Water resistant
- Texture: Creamy
- Type:
- Eyebrow Make-up
- Eye Make-up
- Colour: 06-Birodo green
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 4 × 4 cm |
| Brand | Shiseido |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.