- You cannot add "Armrest Armster SKODA OCTAVIA II Cloth" to the cart because the product is out of stock.
Would you like to have the best line of beauty treatments in your home with good quality products at a great price? Well don’t go without Facial Cleanser Biotherm Homme Basics Line Exfoliant 125 ml!
- Gender: Men
- Properties:
- Deep Cleaning
- Exfoliant
- Type: Facial Exfoliator
- Capacity: 125 ml
| Weight | 0.145 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 6 × 16 cm |
| Brand | Biotherm |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.