- You cannot add "Armrest Armster CITROEN C3 2017 Polyskin" to the cart because the product is out of stock.
Would you like to have the best line of beauty treatments in your home with good quality products at a great price? Well don’t go without Facial Exfoliator 7 Day Scrub Clinique 100 ml!
- Capacity: 100 ml
- Ingredients:
- Caprylic / capric triglyceride
- Sorbitol
- Caprylyl glycol
- Carbomer
- Ceteareth-20
- Chlorphenesin
- Cocos nucifera (coconut) oil
- Dipentaerythrityl hexacaprylate/hexacaprate
- Disodium edta
- Glyceryl stearate
- Hexyldecyl stearate
- Phenoxyethanol
- Cetearyl alcohol
- Butylene glycol
- Bisabolol
- Caprylic/capric triglyceride
- Potassium sorbate
- Silica
- Stearyl alcohol
- Tridecyl stearate
- Tridecyl trimellitate
- Triethanolamine
- Water (Aqua)
- 2-hexanediol
- Gender: Lady
- Texture: Cream
- Type: Exfoliant
- Recommended use: All skin types
| Weight | 0.09072 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6.86 × 0.51 × 11.18 cm |
| Brand | Clinique |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.