- You cannot add "Rechargeable lithium battery Scheppach SBSK4.0 20 V" to the cart because the product is out of stock.
Hair Spray Dewy Finish NYX Dewy Finish 18 ml (18 ml) is what you need to maximise your appeal! Try the quality of 100% original NYX products and let the best professionals enhance your beauty.
- Type: Fixative
- Recommended use: All skin types
- Gender: Unisex
- Format: Spray
- Ingredients:
- Propylene glycol
- Disodium edta
- Niacinamide
- Phenoxyethanol
- Alcohol
- Capacity: 18 ml
| Weight | 0.028 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 11 cm |
| Brand | NYX |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.