If you are looking for household appliances at the best prices, don’t miss the Hair Trimmer for Nose and Ears EDM 07594 and a wide selection of small household appliances!
- Type:
- Hair Trimmer for Nose and Ears
- Hygiene set
- Material: polypropylene
- Characteristics: Easy to clean
- Includes:
- 5
- Accessories x 3
- Battery operated: 1 x AA, not included
- Colour: Multicolour
- Weight: 160 g
| Weight | 0.157 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 15 cm |
| Brand | EDM Product |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.