- You cannot add "Armrest Armster FORD KA 2008-2016 Cloth" to the cart because the product is out of stock.
If you’re looking for the best for your intimate hygiene at the best prices, Nose and Ear Hair Trimmer Babyliss E652E is what you need!
- Type: Hair Trimmer for Nose and Ears
- Characteristics:
- Washable
- Rechargeable
- Battery operated: AA, not included
- Country/Region of manufacture: Spain
- Colour: Black
- Material: Stainless steel
- Language: English
- Power supply: Battery
- Battery type: AA
- Batteries included: Yes
- Functions: Nose and Ear Hair Trimmer
- Includes: Protective lid
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 10 × 15.1 cm |
| Brand | Babyliss |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |




















There are no reviews yet.