Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Plug Foliatec 32858 4 uds and don’t miss out on anything!
- Quantity: 4 uds
CHF17.07
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Plug Foliatec 32858 4 uds and don’t miss out on anything!
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 6.7 × 1.8 cm |
| Brand | Foliatec |
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
There are no reviews yet.