The Shaving Gel Men Aloe Clinique 125 ml is an exclusive, top-quality product for body care. If you are looking for the best personal hygiene products, the 100 % original Clinique products are just what you’re looking for.
- Capacity: 125 ml
- Gender: Men
- Units: 1 Unit
| Weight | 0.0133 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Brand | Clinique |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
















There are no reviews yet.