- You cannot add "Armrest Armster Dacia Duster 2009-2017 Polyskin" to the cart because the product is out of stock.
If you are thinking of renewing your wardrobe, buy Slippers Sparco Practice Black (40 EU) and other Sparco products! The best quality at the best price is now within reach!
- Colour: Black
- Size: 40
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 25 × 35 cm |
| Brand | Sparco |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |


















There are no reviews yet.