- You cannot add "Rechargeable lithium battery Scheppach SBSK4.0 20 V" to the cart because the product is out of stock.
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Tyre Polisher OCC Motorsport OCC47089 (500 ml) and don’t miss out on anything!
- Type: Polisher
- Format: Spray
- Quantity: 500 ml
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 5 × 15 cm |
| Brand | OCC Motorsport |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.