Let the 100% original Unisex Perfume Juliette Has A Gun EDP Mmmm (50 ml) surprise you and boost your femininity using this exclusive women’s perfume with a unique, personal scent. Discover the 100% original Juliette Has A Gun products!
- Capacity: 50 ml
- Gender: Unisex
- Type:
- EDP (Eau de Parfum)
- Unisex Perfume
- Fragrance Name: Mmmm
| Weight | 0.09922 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.02 × 6.67 × 13.02 cm |
| Brand | Juliette Has A Gun |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |


















There are no reviews yet.