Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Uprooter Hummer HUMMH3T 12 V 8000 Ah and don’t miss out on anything!
- Voltage: 12 V
- Capacity: 8000 Ah
- Characteristics: LED Light
- Battery type:
- Lithium-ion
- Litio Ion
- Approx. weight: 370 gr
- Protection: Reverse polarity
- Compatible: Start/Stop
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 15 × 20 cm |
| Brand | Hummer |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |



















There are no reviews yet.