If you like to take care of every detail in your home and own the latest products that will make your life easier, purchase Battery Varta 540 4R25-2VP Zinc 6 V at the best price.
- Type: Battery
- Battery capacity: 8000 mAh
- Voltage: 6 V
- Material: Zinc
- Rechargeable: No
- Approx. dimensions: 13,6 x 7,3 x 12,5 cm
- Colour: Black
- Width: 13 cm
| Weight | 1.056 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17.78 × 33.02 × 30.48 cm |
| Brand | Varta |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
















There are no reviews yet.