Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Marker Help-Flash Emergency Light Approved V16 and don’t miss out on anything!
- Type:
- V16
- Emergency Light
- Car
- Characteristics: Approved
CHF68.21
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Marker Help-Flash Emergency Light Approved V16 and don’t miss out on anything!
| Weight | 1.719 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31.84 × 26.45 × 33.9 cm |
| Brand | Help-Flash |
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
There are no reviews yet.