Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Air filter K&N HA-1513 and don’t miss out on anything!
- Compatible Vehicle:
- HONDA Sh125I 125 2013,2014,2015,2016,2017,2018,2019
- HONDA Sh150I 153 2013,2014,2015,2016,2017,2018,2019
- HONDA Nss125 Forza 125 2015,2016,2017,2018,2019,2020
- Type: Replacement parts
| Weight | 7.26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.25 × 11.63 × 17.88 cm |
| Brand | K&N |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.