Would you like to have the best line of beauty treatments in your home with good quality products at a great price? Well don’t go without Anti-Pigment Serum Bella Aurora Bio10 Forte Anti-Brown Spot Treatment (30 ml)!
- Capacity: 30 ml
- Type: Facial Serum
- Recommended use: Perfect for all skin types
- Properties:
- Anti-ageing
- Anti-Pigment
- Anti-Brown Spot Treatment
| Weight | 0.082 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3.5 × 3.5 × 9 cm |
| Brand | Bella Aurora |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.