Body Lotion Jean Paul Gaultier Scandal 200 ml is a quality product designed for discerning individuals who look after their appearance and are looking for the best cosmetics to enhance their beauty. If you are one of them, the 100% original Jean Paul Gaultier products are made for you.
- Ingredients:
- Parfum
- Geraniol
- Benzyl benzoate
- Benzyl alcohol
- Citral
- Linalool
- Limonene
- Fragance (parfum)
- Ethylhexyl salicylate
- Coumarin
- Butyl methoxydibenzoylmethane
- Water (Aqua)
- Gender:
- Lady
- Men
- Capacity: 200 ml
- Recommended use: All skin types
- Type: Body Lotion
- Fragrance Name: Scandal
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 10 cm |
| Brand | Jean Paul Gaultier |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.