Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Bungee cord Kinzo Car 100 cm Ø 8 mm (2 Units) and don’t miss out on anything!
- Colour: Multicolour
- Recommended use: Car
- Important information:
- Image might not show all assorted models available
- Assorted designs sent randomly according to stock
- Units: 1 Unit
- Material: Rubber
- Characteristics: Hook
- Approx. dimensions: 100 cm
- Voltage: 220 V
- Not included: Battery
| Weight | 0.246 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 15 × 10 cm |
| Brand | Kinzo |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.