Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Car Bulb FORMULA 1 12 V H4 60/55 W and don’t miss out on anything!
- Voltage: 12 V
- Power: 60/55 W
- Type: H4
CHF29.12
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Car Bulb FORMULA 1 12 V H4 60/55 W and don’t miss out on anything!
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0.6 × 2.1 × 1.4 cm |
| Brand | FORMULA 1 |
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
There are no reviews yet.