Always on the lookout for the best toiletries for your kids? The 100% original Child’s Perfume Set Frozen EDT 100 ml 2 Pieces is an exclusive kids’ perfume that’s ideal for your children. Discover the best 100% original Frozen products!
- Fragrance Name: Frozen II
- Includes:
- Beads
- Eau de Toilette 100 ml
- Gender: Children’s
- Capacity: 100 ml
- Type of fragrance: EDT
- Type: EDT (Eau de Toilette)
- Number of pieces: 2 Pieces
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 8 × 13 cm |
| Brand | Frozen |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.