Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Cleaner Goodyear Liquid Wheels/Tyres 500 ml and don’t miss out on anything!
- Capacity: 500 ml
- Shape: Liquid
- Type:
- Wheels/Tyres
- Cleaner
| Weight | 0.582 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 60 cm |
| Brand | Goodyear |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.