Cleansing Lotion Dr. Grandel Jojoba Oil 200 ml is a quality product designed for discerning individuals who look after their appearance and are looking for the best cosmetics to enhance their beauty. If you are one of them, the 100% original Dr. Grandel products are made for you.
- Capacity: 200 ml
- Characteristics:
- Soft
- Light
- Creamy
- Properties: Moisturizing
- Material: Jojoba Oil
| Weight | 0.291 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6.43 × 6.03 × 16.13 cm |
| Brand | Dr. Grandel |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |












There are no reviews yet.