Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Diesel treatment OCC Motorsport OCC49002 and don’t miss out on anything!
- Characteristics:
- Friction reducer
- Diesel Pre-Inspection Cleaner
- Type:
- Anti-smoke Diesel
- Diesel Injector Cleaner
CHF17.96
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Diesel treatment OCC Motorsport OCC49002 and don’t miss out on anything!
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 19 × 10 cm |
| Brand | OCC Motorsport |
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
There are no reviews yet.