Eyeshadow Stendhal Sublimatrice Nº 503 Quartz Rose 2,5 g is a quality product designed for discerning individuals who look after their appearance and are looking for the best cosmetics to enhance their beauty. If you are one of them, the 100% original Stendhal products are made for you.
- Type: Eyeshadow
- Gender: Lady
- Capacity: 2,5 g
- Colour: Nº 503 Quartz Rose
- Characteristics:
- Vegan
- Long lasting
- Includes: Applicator with Sponge
| Weight | 0.062 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.91 × 5.58 × 8.97 cm |
| Brand | Stendhal |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.