Facial Mask Mad Beauty Give It Some Jelly 100 ml Pineapple Lime is a quality product designed for discerning individuals who look after their appearance and are looking for the best cosmetics to enhance their beauty. If you are one of them, the 100% original Mad Beauty products are made for you.
- Properties:
- Moisturizing
- Revitalising
- Capacity: 100 ml
- Material:
- Pineapple
- Lime
| Weight | 0.105 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.65 × 8.02 × 12.7 cm |
| Brand | Mad Beauty |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
















There are no reviews yet.