Gel for Eye Area Dr. Grandel Hydro Active With hyaluronic acid 15 ml is a quality product designed for discerning individuals who look after their appearance and are looking for the best cosmetics to enhance their beauty. If you are one of them, the 100% original Dr. Grandel products are made for you.
- Characteristics: With hyaluronic acid
- Capacity: 15 ml
- Properties:
- Firming
- Refreshing
- Gender: Men
| Weight | 0.042 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4.69 × 4.03 × 10.31 cm |
| Brand | Dr. Grandel |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |














There are no reviews yet.