If you want to add a touch of originality to your home, you will do so with Handheld Hoover FORMULA 1 VC500 500 ml 20 V.
- Characteristics:
- Non-slip
- Without bag
- Capacity: 500 ml
- Voltage: 20 V
- Filter: HEPA
- Not included: Battery
- Compatible:
- LB200 – LB400
- BC400
- Suction power: 3,8 kPa
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 14 × 40 cm |
| Brand | FORMULA 1 |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.