Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Hubcap Origen OR-3 Silver 14″ and don’t miss out on anything!
- Colour: Silver
- Material: ABS
- Characteristics: Easy to set up
- Units: 1 Unit
- Size: 14″
CHF21.68
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Hubcap Origen OR-3 Silver 14″ and don’t miss out on anything!
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 40 × 41 cm |
| Brand | Origen |
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
There are no reviews yet.