Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Key padlock Stahlex Motorcycle Brake disk Green 10 mm and don’t miss out on anything!
- Colour: Green
- Material: Steel
- Approx. dimensions: 10 mm
- Type: Brake disk
- Suitable for: Motorcycle
CHF30.84
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Key padlock Stahlex Motorcycle Brake disk Green 10 mm and don’t miss out on anything!
| Weight | 0.728 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 5 × 6 cm |
| Brand | Stahlex |
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
There are no reviews yet.