Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Liquid Rubber for Cars Foliatec Canister Transparent Bright 5 L and don’t miss out on anything!
- Characteristics:
- Resistant to UV rays
- Transparent
- Bright
- Capacity: 5 L
- Finish: Gloss finish
CHF118.16
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Liquid Rubber for Cars Foliatec Canister Transparent Bright 5 L and don’t miss out on anything!
| Weight | 4.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 12.1 × 30.2 cm |
| Brand | Foliatec |
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
There are no reviews yet.