Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Liquid Rubber for Cars Foliatec Sealer Transparent Ultra Mate (2 L) & Sealer Hardener (1 L) and don’t miss out on anything!
- Functions: Protection
- Colour: Transparent
- Type:
- Kit/Set
- Seal
- Capacity:
- 1L
- 2L
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Brand | Foliatec |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.