Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Lubricant WD-40 34198 Spray Multi-use (500 ml) and don’t miss out on anything!
- Type: Multi-use
- Characteristics: Multi-use
- Format: Spray
- Quantity: 500 ml
CHF19.30
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Lubricant WD-40 34198 Spray Multi-use (500 ml) and don’t miss out on anything!
| Weight | 0.541 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24.7 × 6.6 × 7.8 cm |
| Brand | WD-40 |
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
There are no reviews yet.