Micellar Water The Saem Healing Tea Garden White Tea 150 ml (300 ml) is a quality product designed for discerning individuals who look after their appearance and are looking for the best cosmetics to enhance their beauty. If you are one of them, the 100% original The Saem products are made for you.
- Type:
- Micellar Water
- Facial Cleanser
- Capacity:
- 300 ml
- 150 ml
- Material: White Tea
- Recommended use: All skin types
| Weight | 0.39 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.22 × 8.18 × 15.59 cm |
| Brand | The Saem |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |












There are no reviews yet.