Beauty Kit Mad Beauty Disney Minnie (2 pcs) is a quality product designed for discerning individuals who look after their appearance and are looking for the best cosmetics to enhance their beauty. If you are one of them, the 100% original Mad Beauty products are made for you.
- Type: Facial Treatment
- Includes:
- Facial Mask
- Headband
- Recommended use: Perfect for all skin types
| Weight | 0.282 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.7 × 16.2 × 21.2 cm |
| Brand | Mad Beauty |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |



















There are no reviews yet.