Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Painting set Foliatec FO2155 Blue and don’t miss out on anything!
- Characteristics:
- Corrosion-resistant
- High-temperature resistor
- Easy to clean
- Easy to use
- Includes: Accessories
- Colour: Blue
CHF35.62
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Painting set Foliatec FO2155 Blue and don’t miss out on anything!
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 20 cm |
| Brand | Foliatec |
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
There are no reviews yet.