Patch for the Eye Area Etre Belle Peptide and Black Pearl Hydrogel 60 Units is a quality product designed for discerning individuals who look after their appearance and are looking for the best cosmetics to enhance their beauty. If you are one of them, the 100% original Etre Belle products are made for you.
- Units: 60 Units
- Gender: Lady
- Properties:
- Moisturizing
- Refreshing
- Soothing
- Type: Patch for the Eye Area
- Capacity: 84 g
| Weight | 0.159 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6.32 × 11.5 × 10.51 cm |
| Brand | Etre Belle |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |


















There are no reviews yet.