Keep fit and discover the sector’s latest new releases to perform sports with the best guarantees! Purchase Puncture Repairer Ceys at the best price and enjoy a healthy life!
- Colour: Blue
CHF16.98
Keep fit and discover the sector’s latest new releases to perform sports with the best guarantees! Purchase Puncture Repairer Ceys at the best price and enjoy a healthy life!
| Weight | 2.64 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1.4 × 1.8 × 1.5 cm |
| Brand | Ceys |
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
There are no reviews yet.