Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Reinforcement Bar Ultra Racing URTW2-1245 Frontal Superior and don’t miss out on anything!
- Compatible Vehicle: Mazda Mx-5
- Recommended use:
- Frontal
- Superior
CHF202.20
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Reinforcement Bar Ultra Racing URTW2-1245 Frontal Superior and don’t miss out on anything!
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 × 100 × 10 cm |
| Brand | Ultra Racing |
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
There are no reviews yet.