The Roll-On Deodorant L’Oréal Paris Men Expert Carbon Protect (50 ml) is an exclusive, top-quality product for body care. If you are looking for the best personal hygiene products, the 100 % original L’Oréal Paris products are just what you’re looking for.
- Type: Deodorant
- Gender: Men
- Capacity: 50 ml
- Characteristics: Antiperspirant
- Format: Roll-On
| Weight | 0.04536 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14.61 × 2.16 × 6.99 cm |
| Brand | L'Oréal Paris |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
















There are no reviews yet.