The Shaving Soap in Wooden Bowl Lea Classic Sensitive Skin (100 ml) is an exclusive, top-quality product for body care. If you are looking for the best personal hygiene products, the 100 % original Lea products are just what you’re looking for.
- Type: Shaving Soap
- Units: 1 Unit
- Capacity:
- 100 L
- 100 ml
- Gender: Men
- Recommended use: Sensitive skin
| Weight | 0.28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.5 × 10 × 7 cm |
| Brand | Lea |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |












There are no reviews yet.