Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Sheet Foliatec 3415 Black Film (17 x 165 cm) and don’t miss out on anything!
- Colour: Black
- Finish: Film
- Approx. dimensions: 17 x 165 cm
CHF32.09
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Sheet Foliatec 3415 Black Film (17 x 165 cm) and don’t miss out on anything!
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 32.6 × 22.3 cm |
| Brand | Foliatec |
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
There are no reviews yet.