If you are thinking of renewing your wardrobe, buy Short Sleeve T-Shirt Cállate la Boca Beige XL (2 Units) and other Cállate la Boca products! The best quality at the best price is now within reach!
- Colour: Beige
- Type: Cothes
- Size: XL
- Units: 2 Units
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Brand | Cállate la Boca |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.