Children deserve the best, that’s why we present to you Shower Gel Alyssa Ashley Biolab Ginger & Curcuma (300 ml), ideal for those who seek quality products for their little ones! Get Alyssa Ashley and other brands and licences at the best prices!
- Capacity: 300 ml
- Gender: Lady
- Type: Shower Gel
- Recommended use: All skin types
| Weight | 0.34 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4.2 × 4.5 × 19.1 cm |
| Brand | Alyssa Ashley |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.