Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Spare parts Sparco S051STB386 4×114,3 66,0 M12 x 1,25 20 mm M2B and don’t miss out on anything!
- Thickness: 20 mm
- Type: M2B
- Screw: M12 x 1,25
- Bearing size (CB): 66,0
- Wheel Rim Fitment (PCD): PCD 4X114,3
- Approx. weight: 5 kg
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 18 × 24 cm |
| Brand | Sparco |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.