Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Sports Shock Absorber Bilstein and don’t miss out on anything!
- Compatible Vehicle: Porsche 911 Coupe 3.6 996 (1997-2006)
- Type: Forward
| Weight | 3.95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 68.5 × 21.5 cm |
| Brand | Bilstein |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.