If you are thinking of renewing your wardrobe, buy Stencils FootGel Sporting 43 – 46 and other FootGel products! The best quality at the best price is now within reach!
- Colour: White
- Gender: Men
- Recommended age: Adults
- Size: 43 – 46
- Model: Sporting
CHF25.96
If you are thinking of renewing your wardrobe, buy Stencils FootGel Sporting 43 – 46 and other FootGel products! The best quality at the best price is now within reach!
| Weight | 0.393 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.96 × 17.75 × 16.57 cm |
| Brand | FootGel |
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
There are no reviews yet.