If you are thinking of renewing your wardrobe, buy Stencils Thermal White Plastic (0,5 x 36 x 11,5 cm) (12 Units) and other products! The best quality at the best price is now within reach!
- Colour: White
- Material: Plastic
- Approx. dimensions: 0,5 x 36 x 11,5 cm
- Units: 12 Units
- Type: Stencils
- Number of pieces: 2 Pieces
- Characteristics: Thermal
| Weight | 0.307 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 27 cm |
| Brand | BigBuy Home |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |


















There are no reviews yet.